Inteligentne czujniki

Czujniki otwarcia

Dzięki czujnikom zamontowanym na wszystkich oknach i drzwiach wiesz, czy nie zapomniałeś zamknąć któregoś z nich w czasie, gdy jesteś poza domem. Możesz zautomatyzować włączanie światła, gdy tylko otworzysz drzwi lub automatycznie zakręcić grzejnik, gdy otworzysz okno.

Czujniki ruchu

Dzięki czujnikom ruchu zamontowanym w pomieszczeniach lub wokół domu możesz zautomatyzować włączanie światła, wentylacji lub innych urządzeń, gdy tylko wejdziesz do pomieszczenia lub strefy w zasięgu czujnika. Automatycznie włączysz swoją ulubioną muzykę, gdy tylko wejdziesz do swojego męskiego pokoju.

Czujniki dymu

System ostrzegania przed dymem, na który zawsze możesz liczyć. System wysyła powiadomienia w czasie rzeczywistym bezpośrednio do Twojego telefonu, jak i Twojej rodziny dzięki czemu można podejmować działania nawet w odległości wielu kilometrów od domu. 

Czujniki zalania

Dzięki czujnikom zalania umieszczonych na podłodze przy pralce, zmywarce, pod zlewem, zostaniesz poinformowany w momencie pojawienia się wycieku. W porę zareagujesz na alarm i unikniesz zniszczeń. Możesz również wykluczyć podlewanie trawnika w czasie opadów deszczu.

Czujniki temperatury i wilgotności

Monitoruj wszystkie swoje pomieszczenia. Włącz ogrzewanie, jak temperatura w pomieszczeniu spadnie. Włącz wentylację, gdy wilgotność w łazience przekroczy 80%. Sprawdź temperaturę na zewnątrz, zanim wyjdziesz do pracy.