Inteligentne ogrzewanie

Geolokalizacja

Inteligentny system ogrzewania wie kiedy opuścisz dom, automatycznie obniża temperaturę o kilka stopni, aby Twoje rachunki były niższe. Im bardziej oddalisz się od domu, tym bardziej temperatura zostanie obniżona - maksymalnie o 5 oC. Gdy zbliżasz się do domu, temperatura automatycznie się podnosi. Dzięki temu Twoje rachunki będą nawet 30% niższe.

Nawet 30% oszczędności

Dzięki naszym rozwiązaniom oszczędzasz na ogrzewaniu swojego domu lub mieszkania. Temperatura ogrzewania jest obniżana w czasie nieobecności wszystkich domowników. Dla zapewnienia wysokiego komfortu snu temperatura w nocy jest obniżana.

Wietrzenie pomieszczeń

Gdy otworzysz okno inteligentny termostat na grzejniku wykryje nagłą zmianę temperatury i natychmiast zakręci grzejnik. Po 15 minutach automatycznie włączy się ponownie.

Personalizacja

Możesz ustawić inną temperaturę w każdym pomieszczeniu. Optymalna temperatura do spania to 18 oC, w łazience 24 oC. Każdy z domowników w swoim pokoju może ustawić temperaturę najbardziej odpowiednią dla siebie. Możesz także powiedzieć SIRI, aby ustawiła konkretną temperaturę w stopniach.

Przykładowe polecenia:

  • Hey SIRI, set 23 degrees.
  • Hey SIRI, change bathroom temperature to 24 degrees