Budzisz się

Temperatura w domu podnosi się do 22 oC, rolety w oknach unoszą się na 30%, w tle słychać już Twoją ulubioną muzykę, a w kuchni włącza się czajnik i gotuje wodę.

Poranny prysznic

Temperatura w łazience osiąga 24 oC. Zapewnia to komfortowy prysznic. Wentylacja łazienki włącza się przy wilgotności 60%, a wyłącza, gdy powróci do pierwotnego poziomu.

Kawa czy herbata?

Właśnie zagotowała się woda w czajniku. Wchodzisz do kuchni, światło zapala się automatycznie. Na co masz ochotę? Napijesz się kawy czy herbaty?

Opuszczasz dom

Wychodzisz do pracy, Twoje dzieci są w drodze do szkoły. Wszyscy domownicy opuścili już dom. Wszystkie światła wyłączają się automatycznie. Temperatura obniża się do 18oC, aby zaoszczędzić Twoje pieniądze. SIRI na Twoją prośbę otwiera garaż i zamyka go. Nie musisz sięgać po pilota. Po prostu powiedz to SIRI. W aplikacji DOM upewniasz się, że wszystkie okna w domu są zamknięte. Robot sprzątający zaczyna odkurzać. 

Zapomniałeś o żelazku

W pośpiechu zapomniałeś wyłączyć żelazko. Spokojnie, nie musisz się wracać. W aplikacji DOM wyłączasz zasilanie gniazdka, do którego jest podłączone.

Dzwonek do drzwi

Na telefonie wyświetla się zdjęcie kuriera. Stoi pod Twoimi drzwiami z przesyłką. Po chwili dzwoni do Ciebie i mówi, że nikogo nie ma. Otwierasz mu garaż, aby tam zostawił przesyłkę.